سیگما پلاس از افزونه woo wallet یا همان TeraWallet برای سیستم پرداخت از طریق موجودی استفاده میکند. با استفاده از این سیستم امکان شارژ حساب توسط کاربر و مدیر و استفاده از این موجودی برای خرید محصولات ووکامرسی فراهم میشود.

حال سوالی که پیش می آید این است که به چه شکل باید حساب کاربران را به عنوان یک مدیر سایت شارژ کنیم. قبل از این موضوع ما نحوه شارژ حساب توسط خود را کاربران را به شما آموزش میدهیم. این کار بسیار ساده است. کافیست افزونه TeraWallet – For WooCommerce را از طریق این لینک دانلود و نصب کنید.

پس از فعال سازی افزونه حال با استفاده کد کوتاه زیر شما میتوانید یک فرم شکیل برای افزایش موجودی کاربران ایجاد کنید:

[woo-wallet]

کد کوتاه بالا را در هر قسمتی از صفحه ، نوشته یا … قرار دهید یک فرم مانند فرم زیر برای شما نمایش خواهد داد:

 

صفحه شارژ حساب سیگما پلاس

 

حال کاربر را کلیک بر روی “افزایش اعتبار کیف پول ” میتواند موجود خود را به میزان دلخواه شارژ کند.

شارژ کیف پول توسط مدیر:

برای این کار کافیست در پیشخوان وردپرس سایت خود به قسمت TeraWallet برویم. در اینجا لیست کاربران موجود را مشاهده خواهید کرد. کافیست کاربر مورد نظر را انتخاب کرده و در ستون “عملیات” روی آیکون  کلیک کنید.

حال در صفحه ای که باز شده است در قسمت “مقدار ( تومان )” مبلغی که میخواهید شارژ شود را به واحد پولی فروشگاه خود وارد کنید.

در قسمت نوع:

اگر میخواهید حساب کاربر را شارژ کنید: روی اعتبار تنظیم کنید.

اما اگر میخواهید از کیف پول کاربر پولی کسر کنید: روی وجه نقد تنظیم نمایید.

در پایان شرح تراکنش ( در صورت نیاز ) وارد کنید و روی دکه ذخیره تغییرات کلیک کنید تا حساب کاربر شارژ یا از حساب وی کسری انجام گیرد:

شارژ کیف پول توسط مدیر

 

شما میتوانید در صورت نیاز به دریافت فایل افزونه و نصب دستی آن ، از طریق لینک های زیر به فایل و صفحه افزونه کیف پول ووکامرس دست پیدا کنید: