قالب صفحات در سیگما پلاس چیست؟

قالب صفحات ویژگی است که شما در آن میتوانید از بین طرح های موجود یک طرح را برای برگه مورد نیاز خود استفاده کنید برای دسترسی به این قسمت کافیست برگه مورد نظر را ایجاد کنید ( یا اگر از قبل موجود است ویرایش کنید ) و سپس در سایدبار سمت چپ قسمت ویژگی های برگه را یافته و در بخش قالب ، قالب های موجود را مشاهده کنید. در تصویر زیر لیست تمامی قالب های موجود (تا نسخه 4 ) را مشاهده میکنید:

قالب های صفحات موجود در سیگما پلاس

 

سیگما پلاس به عنوان یک قالب فروشگاهی چند منظوره از چندین طرح قالب برای صفحات خود استفاده میکند. شما میتوانید بسته نیاز خود از طرح های متنوع موجود استفاده کنید. ما در زیر جزییات بیشتری از طرح های موجود قالب را مطرح میکنیم.

قالب پیشفرض : زمانی که شما قالب یک صفحه را قالب پیشفرض انتخاب میکنید طرح نمایش قالب دیفالت سیگما پلاس خواهد بود که بصورت تمام عرض و با استایل هدر و فوتر انتخاب در تنظیمات قالب نمایش داده خواهد شد. نکته : این طرح برای صفحات تماس ، درباره ما ، تیم ما و… توصیه میشود.

قالب Dashboard New Sigma : سیگما پلاس دو طرح برای نمایش پنل کاربری خود دارد و زمانی که این طرح برای هر صفحه انتخاب شود صفحه مربوطه قالب زیر را به خود خواهد گرفت:

نکته : در نظر داشته باشید سبک نمایش این صفحه همان سبکی خواهد بود که برای صفحه پنل کاربران پیشفرض کاربران از تنظیمات قالب / تنظیمات مربوط به صفحه پنل کاربران سایت خود تنظیم کرده اید.

قالب Dashboard New Sigma

 

قالب Dokan Panel : این طرح همانطور که از نام آن مشخص است برای نمایش صفحات داخلی فروشندگان مورد استفاده قرار داده میشود و زمانی که این طرح برای صفحه شما انتخاب شود همان قالب Dashboard New Sigma نمایش داده میشود با این تفاوت که در سایدبار علاوه بر منوی کاربری یک منوی جدید به نام منوی فروشندگان اضافه شده و دکمه ورود به پنل فروشندگان حذف میشود و در قسمت محتوای صفحه به جای صفحه پروفایل محتویات صفحه را نمایش میدهد. این طرح را برای صفحات داخلی دکان مانند صفحه داشبورد دکان و… میتوانید استفاده کنید. مانند تصویر زیر:

قالب Dokan Panel

 

قالب Login Sigma : این طرح برای صفحه ورود سایت استفاده میشود و میتوانید برای قالب صفحه ورود سایت خود انتخاب کنید بصورت زیر نمایش داده شود:

قالب Login Sigma

قالب Profile New Sigma : این طرح برای صفحات داخلی پنل کاربری مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع هر صفحه ای که میخواهید کاربران محتوای آن صفحه را در قالب پنل کاربری مشاهده کنند از این قالب استفاده کنید. از جمله صفحاتی که میتوانید در آن ها از این قالب استفاده کنید صفحات ارسال تیکت ، خرید های کاربر ، تیکت های کاربر و هر صفحه ای به نوعی میتوان از آن ها به عنوان صفحات پنل کاربری یاد کرد.

نکته : تفاوت این قالب با قالب Dashboard New Sigma نمایش محتوای صفحه به جای محتوای پیشفرض داشبورد سایت است.

نکته 2 : در نظر داشته باشید سبک نمایش این صفحه همان سبکی خواهد بود که برای صفحه پنل کاربری پیشفرض کاربران از تنظیمات قالب / تنظیمات مربوط به پنل کاربران تنظیم کرده اید.

قالب Profile New Sigma

قالب Reset Pass Sigma : این طرح برای صفحه بازنشانی کلمه عبور سایت استفاده میشود و میتوانید برای قالب صفحه ریست پسورد سایت خود انتخاب کنید. طرح نمایش این صفحه دقیقا مثل صفحه ورود و وثبت نام بوده با این تفاوت که به جای فرم ورود فرم فراموشی کلمه عبور نمایش داده میشود.

نکته : در نظر داشته باشید سبک نمایش این صفحه همان سبکی خواهد بود که برای صفحه بازنشانی کلمه عبور پیشفرض کاربران از تنظیمات قالب / تنظیمات مربوط به صفحه بازنشانی کلمه عبور  تنظیم کرده اید.

 

قالب register Sigma : این طرح برای صفحه عضویت در سایت استفاده میشود و میتوانید برای قالب صفحه عضویت سایت خود انتخاب کنید. طرح نمایش این صفحه دقیقا مثل صفحه ورود و و فراموشی کلمه عبور بوده با این تفاوت که به جای فرم ورود فرم عضویت نمایش داده میشود.

نکته : در نظر داشته باشید سبک نمایش این صفحه همان سبکی خواهد بود که برای صفحه عضویت پیشفرض کاربران از تنظیمات قالب / تنظیمات مربوط به صفحه عضویت سایت خود تنظیم کرده اید.